Dzień 11 - wtorek, 09.07.2019

Dzień jedenasty: Misja Na nieznanym terenie

Za nami kolejny, wspaniały dzień na obozie! Dzisiaj dopisała nam pogoda, więc nie mogliśmy z niej nie skorzystać! Zwiedzaliśmy Międzyzdroje oraz poznawaliśmy nieco bliżej świat przyrody i nauki. Wycieczka zaczęła się od odwiedzenia wspaniałych zwierząt - żubrów. Wywarły one na nas ogromne wrażenie, szczególnie na najmłodszych harcerzach. Następnie udaliśmy się do planetarium, w którym obejrzeliśmy pokaz na temat Wszechświata. Wycieczka zakończyła się w muzeum figur woskowych. Wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcie z największymi polskimi a także zagranicznymi gwiazdami. Szczególną popularnością cieszyły się postacie z gwiezdnych wojen!

Koniec dnia dostarczył wzruszeń, ponieważ pożegnaliśmy zuchy, które wracają do domu po zakończonej kolonii. By spało się lepiej, śpiewaliśmy nasze ulubione harcerskie piosenki, a następnie udaliśmy się do namiotów, by w pełni wypoczęci zacząć nowy dzień. (pwd. Jakub Zwijacz)

Dzień jedenasty: Misja Na nieznanym terenie

(foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, pwd. Olaf Kocur, ćwik Tomek Kadela, pwd. Katarzyna Lasek)