Dzień 6 - czwartek, 04.07.2019

Dzień zaczął się od pobudki o godzinie 7.30. Zaraz po zaprawie porannej i śniadaniu część uczestników obozu wyruszyła na wycieczki.

Dzień szósty: Misja Zwiad

Dzień zaczął się od pobudki o godzinie 7.30. Zaraz po zaprawie porannej i śniadaniu część uczestników obozu wyruszyła na wycieczkę rowerową do Mrzeżyna. Pokonaliśmy trasę o długości 34 km. W Mrzeżynie zwiedziliśmy port rybacki i zjedliśmy lody. Inne grupy odwiedziły muzeum rybackie w Niechorzu, motylarnię, park linowy i latarnię morską. Atrakcję dla uczestników stanowił przejazd kolejką wąskotorową. Do bazy wróciliśmy na obiad. Następnie wybraliśmy się na śpiewanki oraz apel. Po apelu odbyła się kolacja, z której wybraliśmy się na prezentację zdjęć z dzisiejszych wycieczek, a zaraz po tym obejrzeliśmy film "Strażnicy Galaktyki". (dh Filip Kowalczyk)

Dzień szósty: Misja Zwiad

(foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, pwd. Olaf Kocur, pwd. Katarzyna Lasek)