Dzień 5 - środa, 03.07.2019

Dzień rozpoczęliśmy od najważniejszej rzeczy, czyli naszego bezpieczeństwa. Wszyscy uczestniczyliśmy w próbnym alarmie ewakuacyjnym.

Dzień piąty: Misja Przygoda

Dzień rozpoczęliśmy od najważniejszej rzeczy, czyli naszego bezpieczeństwa. Wszyscy uczestniczyliśmy w próbnym alarmie ewakuacyjnym, w czasie którego udaliśmy się na wyznaczone miejsce zgodnie z procedurami.

Po południu odkrywaliśmy swoje talenty aktorskie. Każda drużyna przedstawiała historię, w której postać superbohatera musiała w jakiś sposób być powiązana z harcerskim życiem.

Wieczorny apel zaskoczył nas wszystkich. Kadra obozu zdobywała koszulki. Ich zadaniem było przygotować krótkie, skeczowe przedstawienie o ?Super Kadrze".

Harcerze zdobywali koszulki w czasie gry wieczornej. Udało się i wszyscy pięknie ubrani jutro ruszamy w podróż w nieznane. (pwd. Katarzyna Lasek)

Dzień piąty: Misja Przygoda

(foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela, pwd. Olaf Kocur, pwd. Katarzyna Lasek, phm. Krzysztof Szydło)